• سنگ – مصالح سنگی

  این بخش شامل تجهیزات آزمایشگاهی برای تعیین مشخصات مکانیکی سنگ بکر و همچنین ویژگی­های گوناگون مصالح سنگی از قبیل مشخصات مکانیکی، فیزیکی، ژئومتری، انواع چگالی، مقاومت و ... می ­باشد. تمامی این تجهیزات مطابق استانداردهای شناخته شده­ی بین المللی طراحی شده­اند.

 • قیر و آسفالت

  تجهیزات آزمایشگاهی مختلفی برای تعیین  اصطکاک داخلی، چسبندگی، روانی، نقطه نرمی، ویسکوزیته، کیفیت مصالح، سطح تراکم، تست مارشال و بسیاری پارامترهای دیگر مطابق با استانداردهای بین المللی در این بخش ارائه می­شوند.

 • بتن

  آبی آسا محدوده­ی کاملی از تجهیزات آزمایشگاهی بتن را برای تعیین متغیرهایی از قبیل روانی، زمان گیرش، درصد هوا، مقاومت فشاری، تغییرات خطی دما و ... مطابق استانداردهای EN، ASTM و سایر استانداردهای شناخته شده­ی بین المللی ارائه می­دهد.

 • سیمان

  کلیه تجهیزات آزمایشگاهی لازم برای تعیین میزان نرمی، روانی، زمان گیرش، سلامت و ... و همچنین تجهیزات مورد نیاز برای مخلوط کردن، قالب گیری، عمل آوری و تست­های تعیین مقامت برشی مطابق با استانداردهای EN، ASTM و سایر استانداردهای شناخته شده­ی بین المللی در این بخش ارائه می­شود.

 • فولاد

  آبی آسا محدوده­ی وسیعی از ماشین­های الکترومکانیکی و هیدرولیکی برای انجام تست­های کششی، خمشی، حالت ارتجاعی و ... را مطابق با استاندازدهای بین المللی پیشنهاد می­کند. این تجهیزات آزمایشگاهی هم تست­های کنترلی میله­های فولادی تقویت کننده­ی بتن را انجام می­دهند و هم برای انجام تست تعیین کیفیت فلزات، پلاستیک و ... مناسب هستند.  

 • خاک

  این بخش مطابق استانداردهای بین المللی از قبیل EN، ASTM، BS و سایر استانداردهای شناخته شده، بطور کامل تجهیزات آزمایشگاهی خاک جهت نمونه گیری، آماده سازی، طبقه بندی، تحکیم، مقاومت برشی، تست سه محوری، تراکم، نفوذ، ظرفیت باربری، تراوایی، چگالی، تست­های ژئوتکنیکی و شیمیایی را در برمی­گیرد.

 • تجهیزات عمومی

  این بخش محدوده­ی وسیعی از تجهیزات آزمایشگاهی و ملزومات آنها که امکان قرار گرفتن در یک بخش جداگانه را ندارند اما برای اهداف کلی استفاده می­شوند را در برمی­گیرد. این تجهیزات برای انجام پروسه­­ی اندازه­گیری وزن، دما، PH و سایر خصوصیات مایعات و جامدات مناسب هستند.